Viagra? Ja një pije që ju bën “bishë” në shtrat - Bota Sot
Viagra? Ja një pije që ju bën “bishë” në shtrat

Seksi

Viagra? Ja një pije që ju bën “bishë” në shtrat

Më: 22 nëntor 2019 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Në Britaninë e Madhe ka pasur shumë sukses një pije e re që premton me rritë shijen e atyre që e konsumojnë. Bëhet fjalë për lëngë bostani të pastër, që vepron në mënyrë të ngjashme me Viagrën.

Kjo pije përmban citrulinë, një përbamës organik që qetëson venat e gjakut dhe përmirëson qarkullimin. Kjo bën që të rritet dëshira seksuale, duke përmirësuar gjendjen e çrregullimit të ereksionit.

Por, lëngu i bostanit nuk i bën mirë vetëm jetës seksuale. Ai asht i shkëlqyem për t’u konsumuar edhe mbas stërvitjes. Hidraton, shpejton metabolizmin, detoksifikon dhe është i pasur me potas, që ndihmon rekuperimin e muskujve.

Gjithashtu, duke qenë se është i pasur me vitaminë A dhe C, ndihmon në shkëlqimin e lëkurës, forcon sistemin imunitar dhe lufton lodhjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat