"Bëj seks me menaxherin e punës, ndërsa ai me premtoj se..."

Seksi

"Bëj seks me menaxherin e punës, ndërsa ai me premtoj se..."

Nga: Bota sot Më: 20 mars 2020 Në ora: 12:31
Ilustrim

Jam duke bërë seks të mrekullushem me të dashurin tim në punë dhe ai më premtoj se do të linte gruan e tij.

Por tani ai thotë se nuk mund t'i lë fëmijët e tij.

Unë jam  29 vjeqare, nënë e dy vajzave pesë dhe katër vjeqare.

Burri im dhe unë jemi zhvendosu në një shtëpi të re vitin e kaluar dhe ramë dakord që të ktheheshim në për të rritur të ardhurat tona.

Në një intervistë pune unë u prezantova me menaxherin e linjës dhe pati një shkëndijë të menjëherëshëm. Ai është 34 vjeqar.

Unë e fillova punën time dhe që nga dita e parë ai flirtonte me mua më mesazhe dhe emaila.

Filluam të putheshim në punë dhe më pas ai më ofroj të më dërgonte në shtëpi.

Një ditë ne ishim vetëm që mbetëm në zyrë dhe për herë të parë bëmë seks.

Pas kësaj më nuk mundeshim të mbanim duart larg njëri-tjetrit.

Gjërat me burrin tim nuk ishin edhe aq të mira dhe vendosa që ishte bërë mjaftë kur ai më goditi.

Ne u përleshem dhe në fillim ai shkoj tek prindërit e tij, por e lejova përsëri të kthehet që mund të shkoj në punë.

Ai po fle në dhomën rezervë të gjumit.

I dashuri im më tha se do të ishim bashkë dhe ne planifikuam ku do të jetojmë.

Gruaja e tij  i lexoj mesazhet e mija. Ajo e kërcënoj se nuk do t'i shihte më fëmijët e tij nëse ai e linte atë.

Unë e dua atë si gjithmonë, por ai është duke ndaluar lidhjen tonë dhe unë jam i zemëruar.

Unë nuk kam askënd që mund t'ia them këtë pasi të gjithë do të më gjykojnë.

Fëmijët e mi janë kënaqësia ime e vetme.

Burri im tani po flet për të marrë vendin e tij përsëri.

E di që i dashuri im akoma më do.

Unë i shoh sytë e tij që më ndjekin mua gjatë gjithë kohës dhe është e trishtuar që mund të humbas kohën duke pritur që të jemi bashkë.

Psikologia përgjigjet: Ka pasur një ndryshim të madh në jetën tuaj kohët e fundit.

Një shtëpi e re, një punë e re, një identitet i ri si një nënë e punësuar.

Dhe të gjitha përkuan me problemet në martesën tuaj.

Ju kishit nevojë për dikënd që të interesohet për ju si një grua dhe menaxheri juaj e forcoj egon tuaj.

Por gjithnjë është e rrezikshme kur duhet caktuar kufinjtë e punës dhe jetës personale.

Kur fantazia e tij u bë realitet, ai zgjidhi që të qëndronte me gruan e tij.

Ai nuk asgjë për t'ju ofruar përveq dhimbjes së zemrës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat