"Kam të dashuren 20 vjet më të vjetër, por shqetësohem se ..."

Seksi

"Kam të dashuren 20 vjet më të vjetër, por shqetësohem se ..."

Nga: Bota sot Më: 14 prill 2020 Në ora: 09:27
Ilustrim

Unë bëj seks me një grua të moshuar, por shqetësohem që mosha është shumë e madhe ndaj meje.

Qfarë do të mendojnë njerëzit tjerë?

Unë jam 25 vjeqar dhe ajo është 42 vjeqare, një nënë beqare. Ajo ka dy djem, 19 dhe 17 vjeqar.

Ne jemi bashkë për gjashtë muaj dhe vazhdojmë të jemi mirë.

Ne nuk dimë shumë për njëri-tjetrin, thjeshtë mendoj se ajo është mahnitëse.

Ajo është e sofistikuar, e bukur dhe mendoj se më përshtatet mua. Por unë mund të them se ajo më pëlqeu, kështu që përfundimisht mora guximin ta pyes.

Në fillim ajo ishte e gatshme duke thënë se hendeku i moshës ishte i madh dhe ishte e shqetësuar se më vonë do të pendohej.

Planifikuam të dilnim për darkë dhe të dy e dinim se atë mbrëmje mund të ndodhte diqka mes nesh. Ajo më ftoj në vendin e saj dhe ne bëmë seks.

Shtëpia e saj ishte vetëm, pasi djemtë e saj të cilët jetojnë me të ishin për fundjavë me babain e tyre.

Jemi lartë në dashuri dhe gjithqka është perfekte.

Ne kemi folur për një të ardhme bashkë kur gjërat të kthehen në normalitet.

Unë nuk kam dëshirë të kem fëmijë të mitë dhe ajo nuk dëshiron më, kjo nuk është problem.

Shpresoj që njerëzit tjerë do ta pranojnë marrëdhënien tonë.

Psikologia përgjigjet: Shumë marrëdhënie me hendikepin e moshës së madhe zgjasin.

Më e zakonshme është që partneri mashkull të jetë më i vjetër, por asnjëri prej jush nuk dëshiron të ketë fëmijë, kështu që nuk do të përballeni me presione të tjera.

Ju jeni shumë i ri dhe prapë mund të ndryshoni mendimin tuaj për të pasur një familje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat