"I fejuari im është mysliman dhe i virgjër, i frikësohem natës së parë"

Seksi

"I fejuari im është mysliman dhe i virgjër, i frikësohem natës së parë"

Nga: Bota sot Më: 16 prill 2020 Në ora: 19:17
Ilustrim

Mashkulli që do të bëhet burri im është i virgjër dhe unë shqetësohem se ai do të jetë i turpshëm dhe papërvojë në natën tonë të parë të martesës, në vjeshtë.

Ai është 26 vjeqar dhe mysliman. Unë jam 23 vjeqare dhe jo e virgjër, pasi kam pasur para dy tij dy marrëdhënie.

E dua të fejuarin tim dhe vërtetë ia kalojmë mirë bashkë.

Ai është i sjellshëm, i kujdesshëm dhe asnjëherë nuk ka bërë presion seksual.

Ne kemi qenë bashkë herë pas here në dhomë gjumi, por ai ishte shumë nervoz.

Unë jam shumë e shqetësuar për herë të parë.

Tani jemi në kontakt me mesazhe dhe FaceTime për momentin.

Psikologia përgjigjet: Mundohuni të mos krijoni pritshmëri për natën tuaj të dasmës.

Është vetëm një natë nga të jetuarit së bashku. Nuk duhet të nxitoni për të njohur njëri-tjetrin seksualisht. Sigurojeni atë për këtë, për ta lehtësuar presionin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat