"Dy të dashurat e mija më kërkojnë seks, nuk di si ta përballoj këtë", kjo është përgjigja interesante e psikologes

Seksi

"Dy të dashurat e mija më kërkojnë seks, nuk di si ta përballoj këtë", kjo është përgjigja interesante e psikologes

Nga: Bota sot Më: 23 prill 2020 Në ora: 19:32
Ilustrim

Unë kam marrëdhënie seksuale me dy vajza, por tani po bëj përpjekje për ta përballuar.

Me vajzën e parë u bëra bashkë tri vite më parë, kur të dy punonim në të njëjtën kafe. Unë isha 21 vjet dhe ajo 20.

Unë kam diplomiar në fushën e biznesit dhe isha duke kërkuar një punë afatgjatë.

Ajo është një vajzë e bukur dhe dhe është në kërkim të një drejtimi të ri.

Ne flirtonim në punë dhe më në fund gjetëm kohë për të dalë një të shtunë.

Në shkuam në skijim në një shpat me borë artificiale dhe ne përfunduam në seks në makinën time gjatë rrugës kur po ktheheshim për në shtëpi, pasi të dy jetonim ende me prindërit.

Ne u kujdesëm që të takoheshim ende dhe ndanim një dhomë të përbashkët për një vit, në banesën e një miku.

Ishte një kohë argëtuese, ne e donim njëri-tjetrin dhe bëmë seks të shkëlqyeshëm.

Më në fund e gjeta një punë perfekte por është rreth 200 milje larg qytetit.

E dashura ime nuk mund të vij me mua për shkak se ajo ka filluar trajnimin si infermiere veterinare.

Ne mbajtëm një lidhje në distancë për rreth gjashtë muaj, por kam edhe një jetë të mirë me punën time të re.

Unë e tradhtova atë disa herë derisa ajo përfundimisht u nda nga unë vitin e kaluar.

Unë qëndrova beqar për një kohë të mirë por takova një tjetër vajzë disa muaj më parë.

Ajo është 27 vjeqare, punon në një kompani rivale dhe është shumë sfiduese dhe shumë emocionuese.

Seksi me të është i egër.

Ajo është vendosur tek punë për shkak të izolimit, pasi nuk donim të jetonim të ndarë.

Por tani është shfaqur ish e dashura ime.

Ajo më tha se i mungoj dhe filluam të flasim seksualisht.

Unë po shkoj në punë herë pas here dhe e shfrytëzova rastin për seks me të përmes FaceTime. Ajo ishte e dashur si përherë.

Ajo është më shtëpiake se sa e dashura ime e re, por më e dashur gjithashtu.

Seksi nuk ishte aq i egër, por online dukej disi më i ngrohtë.

Ajo dëshiron të jemi bashkë, por nuk e di për të dashurën time që jeton me mua.

Ajo gjithmonë dëshiron shumë seks, dhe nuk jam i sigurt se do jem në gjendje ta përballoj këtë.

Psikologia përgjigjet:

Unë e kuptoj tundimin tuaj për të mbajtur në lojë të dashurat e tua, por problemi juaj nuk është qëndrueshmëria seksuale.

Është shumë e qartë që ish e dashura juaj ju do ende juve por është mizore nëse i jepni shpresa se mund të jeni sërish bashkë, derisa aktualisht jeni duke jetuar me dikë tjetër.

Mblidhe mendjen. Cila e dashur e juaj është e duhura për ju?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat