"Gruaja më thotë se më do mua, por nuk e do p... tim, sepse është shumë i vogël për..." - Bota Sot
"Gruaja më thotë se më do mua, por nuk e do p... tim, sepse është shumë i vogël për..."

Seksi

"Gruaja më thotë se më do mua, por nuk e do p... tim, sepse është shumë i vogël për..."

Nga: Bota sot Më: 30 korrik 2020 Në ora: 18:29
Ilustrim

E dashura psikologe: E dua gruan time dhe ajo thotë se më do mua...por ajo nuk e do penisin tim.

Ne jemi martuar për tri vite. Ajo thotë se penisi im është shumë i vogël për t'i dhënë kënaqësi asaj.

Martesa jonë është e rregullt dhe të dy ishim të virgjër kur u martuam. Ajo dukej në rregull me seksin në fillim, por nuk ka dashur të bënte seks vitin e kaluar.

Tani ajo më thotë se preferon lodrat e saj të seksit. Unë jam 30 vjeqare dhe ajo është 27 vjeqar. A mund të më rekomandoni ndonjë gjë për të më bërë një zgjidhje? 'Burrëria' ime është 5.3in.

Psikologia përgjigjet: Nuk ka asgjë që mund të rekomandoj në mënyrë të sigurt dhe sidoqoftë mahësia juaj është afër mesatares prej 5.5in.

Kërkoji gruas tënde të tregoj se qfarë e bën atë të ndihet mirë.

Futni lorat seksuale në mesin tuaj dhe bëjeni atë që të argëtohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat