"Seksi ishte i mrekullushëm me fqinjen në sallon, por kur burri i saj..."

Seksi

"Seksi ishte i mrekullushëm me fqinjen në sallon, por kur burri i saj..."

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2020 Në ora: 18:21
Ilustrim

E dashura psikologe: Unë jam i dashuruar në një grua me moshë dyfish më të madhe se unë dhe e cila është e martuar dhe nënë me fëmijë.

Seksi është i mahnitshëm, por ajo vazhdon të ndryshoj mendjen nëse do të jetë me mua apo burrin e saj.

Unë jam 22 vjeqar dhe 43 vjet. Ajo dikur jetonte afër meje dhe prindërve të mi, por tani kur është martuar ajo u zhvendos në veri të qytetit, dy stacione autobusësh larg.

Kështu që unë u vefasova kur e takova atë përsëri në rrugë në muajin maj. Ajo u ndal për një bisedë dhe më pyeti se si jam.

I tregova asaj se kisha gjetur një punë në një dyqan sportiv dhe i thash se isha i lodhur.

Ajo më tregoj që burri i saj ishte larguar dhe ajo do të qëndronte tek motra e saj bashkë me dy fëmijët.

Shkëndijat filluan. Ajo më foli sikur unë të isha një mik i saj dhe një që ajo e dashuronte. E pashë për herë të parë se sa seksi ishte ajo.

Ajo më tha që motra e saj do të punonte atë natë dhe më ftoj për një pije.

Ne kishim pirë shumë derisa fëmijët e saj ishin në gjumë dhe ne bëmë seks të mrekullushëm.

Ne vazhduam të shkruanim mesazhe dhe të takoheshim për seks disa herë në vendin e saj.

Ishte izolimi atëherë dhe ajo më tha ta mbaja sekret. Iu thashë prindërve të mijë se unë isha tek një shoqe.

Pas izoliit u lehtësova kur ajo më tha se më donte dhe ajo dëshironte që këtë ta dinte e gjithë bota.

Kështu unë u zhvendosa tek ajo.

Ishte e vështirë të dilja nga shtrati i saj dhe të shkoja në punë.

Pastaj javën e kaluar ajo më tha të bëj kujdes pasi burri i saj po vinte për t'i vizituar fëmijët.

Ajo më premtoj se ai do të ishte atje vetëm për disa ditë, por më pas ajo më tha se ai e dëshironte atë përsëri dhe unë duhet të kthehesha tek prindërit e mi.

Psikologia përgjigjet: Unë nuk jam e befasuar që ju ndiheni konfuz, por unë mendoj se ajo ju përori juve sikur një emocion ose objekt seksual.

Por është e qartë që ajo nuk mund të mbështetet në të dhe te kesh një njëri të ri për të bërë seks është shumë qetësuese për të.

Ndaloni dhe mendoni se mbaroj. Së pari virusi është akoma përreth dhe nuk duhet të afroheni më shumë.

A janë prinërit tuaj më rrezikuar dhe ju vazhdoni të i ekspozoni ndaj rrezikut ende?/Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat