“Uragan i ndryshimit”, Prençi: 25 Prilli, fitorja më e madhe në 30 vite

Shqipëria

“Uragan i ndryshimit”, Prençi: 25 Prilli, fitorja më e madhe në 30 vite

Më: 3 mars 2021 Në ora: 21:30
Shemsi Prençi

Shemsi Prençi, kandidat për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në qarkun e Durrësit, ka nisur punën në terren.

Gjatë takimeve me qytetarët, Prençi është shprehur i bindur se zgjedhjet e 25 prillit do të jenë uragani i ndryshimit.

Sipas tij, fitorja e opozitës së bashkuar në zgedhjet parlamentare do të jetë fitorja më e madhe e 30 viteve të fundit, pasi sipas tij, do të jetë dhe dita kur do shembet e shkërmoqet totalisht regjimi korruptiv dhe diktatorial i “Rilindjes.”

“25 prilli do jetë uragani i ndryshimit. Fitorja më e madhe e 30 viteve të fundit. Dita kur do shembet e shkërmoqet totalisht regjimi korruptiv dhe diktatorial i “Rilindjes.”

Të gjithë së bashku do sjellim NDRYSHIMIN E MADH duke i dhënë fund një sekti mafioz e duke kthyer shpresën për të rinjtë dhe familjet e thjeshta shqiptare”, shprehet Shemsi Prençi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat