Këta janë emrat më të përdorur në qytetet shqiptare

Shqipëria

Këta janë emrat më të përdorur në qytetet shqiptare

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 20:29
Foto ilustrim

A e dini se kush është emri më i përdorur në Shqipëri?

 Abcnews.al, ju sjell më poshtë emrat që janë ndër më të përdorurit në çdo qytet të Shqipërisë.

Duke u bazuar tek tabela, emri më i përdorur në disa qytete të vendit është Arben, por nuk mungon as emri Bajram, Ndue, Vasil, Gjergji etj. 

Më poshtë keni hartën me të gjithë emrat më të përdorur në qytete e Shqipërisë:

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat