Si t’i ruani storiet në instagram? - Bota Sot
Si t’i ruani storiet në instagram?

Teknologji

Si t’i ruani storiet në instagram?

Më: 17 tetor 2017 Në ora: 08:56
Ilustrim

Keni dëshirë të ruani storien e dikujt tjetër në instagram por nuk e dini se si?

Ekziston një mënyrë e thjeshtë dhe brenda rregullave ligjore të cilën mund ta përdorni në instagram.

Storien mund ta ruani fillimisht duke e marrë programin në telefonin tuaj: story saver, e cila është me ikonë të instagramit.

Pastaj shkarkoni videon.

Shikoni videon më poshtë për të parë detajet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test