Halep beson se do të jetë në finalet e Championshipit - Bota Sot
Halep beson se do të jetë në finalet e Championshipit

Tenis

Halep beson se do të jetë në finalet e Championshipit

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 18:40
Halep beson se do të jetë në finalet e Championshipit

Edhe pse nuk është ende në formë, duke u mundur që në raundin e parë në 3 turnetë e fundit ku ka marrë pjesë, madje duke u tërhequr në dy prej tyre për shkak të problemeve fizike, tenistja rumune Simona Halep beson se do të jetë në finalet e Championshipit që zhvillohen më 21-28 tetor në Singapor.

Në këtë turne marrin pjesë tetë tenistet më të mira në botë dhe Halep, që aktualisht është numri 1, shpreson të jetë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...