Kujt ia kanë “zënë” derën deputetët e Vetëvendosjes në Kuvend?

Aktuale

Kujt ia kanë “zënë” derën deputetët e Vetëvendosjes në Kuvend?

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 15:30
Kë po e ruajnë te dera e Kuvendit deputetët e Vetëvendosjes?

Nënkryetarja e parë e Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci dhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Mefail Bajqinovci janë shfaqur të dy bashkë duke e ruajtur derën e  sallës ku mbahen seancat e Kuvendit të Kosovës.

“Bashkë me nënkryetaren e Kuvendit znj.Arbërie Nagavci në pritje të deputetëve dhe,,,,..”, ka shkruar Bajqinovci në një postim në Facebook.

Kujtojmë që kjo parti ka paralajmëruar se nuk do të lejojnë që të mbahet seanca e Kuvendit ku i pranishëm të jetë zëvendëskryeministri Driton Selamanaj.

Mirëpo sot si duket ata e kanë "falur". 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat