Osmani fton mërgatën të votojë me 14 shkurt

Aktuale

Osmani fton mërgatën të votojë me 14 shkurt

Më: 16 janar 2021 Në ora: 15:33
Vjosa Osmani

Ushtruesja e detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani, përmes një videomesazhi ka bërë thirrje mërgatës për të votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Kosova s’mund të paramendohet pa ju. Pa mërgatën tonë e cila i doli në ndihmë shtetit në cdo ditë të përpjekjes për liri.

Mërgata është frymëzim dhe përpjekje për një Kosovë më të mirë”, ka thënë Osmani.

Osmani ka nënshkruar një marrëveshje me Albin Kurtin ku po synon të bëhet Presidente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat