Bëhet i ‘gjallë’ Fisnik Ismaili, i reagon ashpër Shkëlzen Gashit: Bir, unë kam pasë k*** me shkue në luftë, ti han m** për luftën

Aktuale

Bëhet i ‘gjallë’ Fisnik Ismaili, i reagon ashpër Shkëlzen Gashit: Bir, unë kam pasë k*** me shkue në luftë, ti han m** për luftën

Më: 19 janar 2021 Në ora: 00:07
Shkelzen Gashi dhe Fisnik Ismaili

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili i ka reaguar ish-këshilltarit të Albin Kurtit, Shkëlzen Gashi.

Ai është shprehur i indinjuar me përmendjen e emrit të tij shumë kohë pasi që s’është aktiv në politikë.

Ismaili ka përdorur fjalë të rënda për Gashin.

Ky është postimi i tij i plotë pa ndërhyrje. Ka gjuhë vulgare.

Paska thanë Shkëlzen Gashi që Kuvendi paska pasë deputet (duke mu referue mue), që ka marrë rrogë veç tuj ba zhurmë, kurrë pa folë najsen mençëm. Shkelzo, bir, unë kam pasë koqe me shkue në luftë, ti han mut për luftën. Unë kam pasë koqe me ia thanë krimineleve në ftyrë, e ti i ke hi Albinit në bothë veç mbasi i fitoi zgjedhjet.

Mbi të gjitha, unë kam tru me krye fakultet e magjistraturë në Angli, e një kerr vepra në profesion temin, përfshi edhe çmimin më të naltë në botë, e ti je metë si mut i mërrdhitë, tuj dalë në emisione me lypë vëmendje, derisa unë po e thej tuj i kqyrë punët e mia.E ti ke me vdekë tuj andërrue me u ba si unë. Pse s’hine në listë qetash, qyrr, kur krejt u rrasën? Se e din që as qetash, kur është më së lehti, s’e voton kush një morr si ti.Attention whore. Për juve që s’merrni vesh anglisht, e quejta asi kurve që lypë vëmendje. Ta jepa do vëmendje, pleh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat