Doktoresha shqiptare nga Londra jep lajmin e keq për Covid-19

Aktuale

Doktoresha shqiptare nga Londra jep lajmin e keq për Covid-19

Më: 22 janar 2021 Në ora: 19:08
Detina Zalli

Detina Zalli pedagogia shqiptare në Oxford në një postim të saj në Facebook ka bërë thirrje për kujdes ndaj Covid 19.

Ajo shkruan në Facebook se ky virus me mutacionet e reja është më ngjitës dhe më agresiv.

“Kujdes! SARS-CoV-2 me mutacionet e reja është më ngjitës dhe agresiv”, shkruan pedagogia shqiptare.

Ndryshe thuajse pas një viti që është shfaqur Covid 19, tani kanë filluar mutacionet e reja, duke u shfaqur në disa shtete./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat