Peci me një fotografi me Albinin e Vjosën paralajmëron pranverën politike nga lulja e Dukagjinit

Aktuale

Peci me një fotografi me Albinin e Vjosën paralajmëron pranverën politike nga lulja e Dukagjinit

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 14:49
Faton peci, Vjosa Osmani dhe Albin Kurti

Sot ka nisur fushata zgjedhore.

VV ka bërë hapjen e fushatës në Pejë.

E nga atje këshilltari i Vjosa Osmanit, njëherit kandidatë për deputet, Faton Peci ka shpërndarë një fotografi të Osmanit e Kurtit duke shijuar rrezet e diellit.

Peci ka shkruar se sot në Pejë, në lulen e Dukagjinit e në prag të pranverës politike.

“Sot në Pejë, në lulen e Dukagjinit, në prag të pranverës politike!”

Sot në Pejë, në lulen e Dukagjinit, në prag të pranverës politike! Voto koalicionin e ndryshimit me numër 127 #KREJTdheDREJT #vjosaosmani2 #AlbinKurtikryeminister #fatonpeci24

Posted by Faton Peci on E mërkurë, 3 Shkurt 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat