Hoxhaj: Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes

Aktuale

Hoxhaj: Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes

Nga: A.SH Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 19:44
Enver Hoxhaj me Endritin dhe Klestorin

Kandidati për kryeministër nga PDK, Enver Hoxhaj ka postuar fotografin me djalin e Hashin Thaçit dhe të Kadri Veselit.

Në mbishkrimin e fotografisë, Hoxhaj shprehet:

Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes, Endritin dhe Klestorin!”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat