Hoti me dy djemtë e tij viziton varrezat e dy heronjve të kombit

Aktuale

Hoti me dy djemtë e tij viziton varrezat e dy heronjve të kombit

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 17:36
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti së bashku me dy djemtë e tij ka qëndruar sot në majë të Bjeshkës së Zatriqit.

Atje ka vizituar varrin e dy dëshmorëve të kombit, Visarit dhe Safeti

“Në majë të bjeshkës së Zatriqit, në vendin ku prehen dy heronjtë tanë, Visari dhe Safeti.

Lavdi përherë”, ka shkruar Hoti.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat