Florian Dushi me mesazh: Kurrë nuk ia dhanë krahun LDK-së, por gjithmonë vetëm mend

Aktuale

Florian Dushi me mesazh: Kurrë nuk ia dhanë krahun LDK-së, por gjithmonë vetëm mend

Më: 2 mars 2021 Në ora: 00:39
Florian Dushi

Ish-kandidati për deputet të LDK-së dhe anëtari i kësaj partie, Florian Dushi ka përçuar një mesazh pë rata të cilët sipas tij, nuk ia duan të mirën partisë të cilës ai i takon.

“Kurrë nuk ia dhanë krahun LDK-së, por gjithmonë vetëm mend”, ka shkruar Dushi.

Nuk dihet se për kë specifikisht Dushi e ka përçuar këtë mesash përmes rrjetit social Facebook.

Ja postimi i Dushit:

Kurrë nuk ia dhanë krahun LDK-së, por gjithmonë vetëm mend!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat