Ganimete Musliu vazhdon të merret me Albin Kurtin, ja për çfarë kërkon përgjigjje

Aktuale

Ganimete Musliu vazhdon të merret me Albin Kurtin, ja për çfarë kërkon përgjigjje

Nga: A.Morina Më: 29 mars 2021 Në ora: 10:24
Albin Kurti dhe Ganimete Musliu

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu po vazhdon të merret me kryeministrin e ri të Kosovës, Albin Kurti.

Disa ditë më parë, Musliu përmendi vajzën e Kurtit, duke thënë se ai do të jetë kryeministri i parë që fëmija i tij nuk flet shqip.

Tani, deputetja e PDK-së ka reaguar në lidhje me mos reagimin e kryeministrit në 22 vjetorin e masakrës së Izbicës.

“A mundet me më tregu dikush a foli ndonjë fjalë për masakrën e Izbicës, Kryeministri i Kosovës”, shkroi Musliu në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

A mundet mem tregu dikush a foli ndonjë fjalë për masakrën e Izbicës

Kryeministri i Republikës?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat