Shkëlzen Gashi me reagim epik pas vendimit të Qeverisë Kurti

Aktuale

Shkëlzen Gashi me reagim epik pas vendimit të Qeverisë Kurti

Nga: A.Zh Më: 2 prill 2021 Në ora: 21:46
Shkëlzen Gashi

Ish-këshilltari i Albin Kurtit, Shkëlzen Gashi, ka reaguar për vendimin e Qeverisë së Kosovës për të proceduar në Kuvend Projektligjin për Zgjedhje.

Ai e ka shpërndarë një postim në Facebook, ku thuhet se kryeministri Kurti nuk është dashur të vaksinohej, përcjell Bota sot.

“Nuk është dasht me ia jep vaksinën”, thuhet në postimin e tij.

Lëvizja Vetëvendosje është kritikuar ashpër nga partitë opozitare, të cilat këtë vendim të Qeverisë e kanë quajtur “të ngutshëm” dhe “shantazhues”./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat