Qeveria merr vendim për hapjen e shkollave

Aktuale

Qeveria merr vendim për hapjen e shkollave

Më: 18 prill 2021 Në ora: 20:20
Foto ilustruese

Në mbledhjen e Qeverisë është miratuar vendimin për masat e reja kundër antiCovid.

Në mesin e tyre dhe vendimi për hapjen e institucioneve publike dhe private të arsimit.

–Institucionet publike dhe private të arsimit të vazhdojnë aktivitetin e tyre në mënyrë të rregullt sipas udhëzuesit të përkohshëm për aplikimin a masave për parandalimin.

Dhe luftimin e COVID – 19 në institucionet e arsimit të të gjitha niveleve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat