Presidentja Osmani pret në takim kryediplomatin nga Maqedonia e Veriut, Bujar Osmanin

Aktuale

Presidentja Osmani pret në takim kryediplomatin nga Maqedonia e Veriut, Bujar Osmanin

Më: 23 prill 2021 Në ora: 10:44
Vjosa Osmani dhe Bujar Osmani

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani.

Mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje në fillim të takimit.

Ndërsa konferencë për medie nuk do të ketë.

Ndryshe Bujar Osmani gjatë ditës së sotme është takuar edhe me ministren e punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat