“Mshele gojën, folim pas emisionit”/Eskalon debati në mes Gashit dhe Sylës

Aktuale

“Mshele gojën, folim pas emisionit”/Eskalon debati në mes Gashit dhe Sylës

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 22:09
Valon Syla dhe Tomë Gashi

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Valon Syla kanë debatuar ashpër teksa po diskutohej për rastin e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari.

Syla në Pressing e kishte përmendur këtë rast për të cilin tha se nuk do të zbardhet kurrë, ndërsa Gash i nervozuar i kishte thënë që të mos e përmend rastin Dehari përndryshe “keq kalon”.

“Krejt rastet je duke i zgjidh ti, prej Deharit”, tha Syla.

“Krejt rastet i zgjidhi une. Mua mund te më ofendosh sa të duash, po për rastin Dehari mos fol edhe një herë se keq kalon. A e di kur kalon keq, bash në këtë sekond”, ia ktheu Gashi.

“Zgjidhe rastin, edhe krejt zbardhe, po me ty kurrë s’ka me u zbardhë”, vazhdoi Syla.

“Mshele gojën, për mua thuaj çka të duash, për rastin Dehari mshele gojën. Që ke qejf për rastin Dehari folim pas emisionit”, ia ktheu sërish Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat