Bajram Gecaj tregon si e refuzuan takimin me Radojqiqin

Aktuale

Bajram Gecaj tregon si e refuzuan takimin me Radojqiqin

Nga: N. Sh. Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 18:47
Bajram Gecaj

Bashkëpunëtori i Isa Mustafës, Bajram Gecaj ka treguar se si e kanë refuzuar takimin me Radojiqiqin.

Ai tregon se në vitin 2016 i ishte sugjeruar të takohen me Millan Radojq, për të cilin na ishte thënë se ishte “alfa dhe omega” e komunitetit serb në Kosovë, por e kishin refuzuar.

Postimi i plotë:

"SHBA godet krimin e organizuar në Veri të Kosovës – i fut në listë Veselinoviqin e Radojqiqin me bashkëpuëntorë.”

Na ishte sugjeruar në vitin 2016 të takohemi me Millan Radojq, për të cilin na ishte thënë se ishte “alfa dhe omega” e komunitetit serb në Kosovë - ne kishim refuzuar kategorikisht, por tjerët e kishin takuar!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat