Imer Mushkolaj ‘godet’ ata që e takuan në zyrë e jaht Milan Radojçiqin

Aktuale

Imer Mushkolaj ‘godet’ ata që e takuan në zyrë e jaht Milan Radojçiqin

Nga: N. Sh. Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 22:44
Imer Mushkolaj

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka reaguar pas vendimit të shtetit amerikan ku disa kriminelë serbë në veriun e Kosovës dhe grupe kriminale i kanë vendosur në listën e zezë.

Mushkolaj ka reaguar gjithashtu edhe ndaj politikanëve të Kosovës, të cilët Milan Radojçiqin e kanë pritur në zyrë, e disa edhe në jaht.

Ai thotë se të njëjtit tash po e përshëndesin vendimin e SHBA-së.

“Milan Radoiçiqin e pritshin herë në zyrë e herë në jaht, si partner në politikë e biznes.

Tash kishe po e përshëndesim vendimin e amerikanëve kundër tij”, shkruan Mushkolaj në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat