Rama tregon a iu përgjigj Vitia ftesës së tij

Aktuale

Rama tregon a iu përgjigj Vitia ftesës së tij

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 18:43
Arben Vitia, Përparim Rama

Ish-kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arben Vitia, nuk i është përgjigjur ende ftesës së kryetarit të ri të kryeqytetit Përparim Rama për të marrë postin e drejtorit të Shëndetësisë.

Këtë Rama e tha të enjten në emisionin “Hallakamë n’4”.

I pari i Prishtinës gjatë ditës së djeshme në një emision televiziv ka thënë se oferta që ia bëri Arben Vitisë gjatë fushatës elektorale që të jetë drejtor i Shëndetësisë është e sinqertë.

Madje, ai tha se ka kërkuar takim me Vitinë pikërisht për këtë çështje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat