“O çka keni o qyrra që jeni çu peshë me këtë nguti?”/ Kraki godet Buzhalën, Selmanajn e Haxhiun

Aktuale

“O çka keni o qyrra që jeni çu peshë me këtë nguti?”/ Kraki godet Buzhalën, Selmanajn e Haxhiun

Nga: A.ZH Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:08
Nezir Kraki

Profesori në Universitetin e Parisit Nezir Kraki, ka ironizuar me gazetarin Berat Buzhala dhe deputetin e Lidhjes Demokratike të Kosovës Driton Selmanajn, për deklaratat e tyre lidhur me "kërcënimet amerikane" gjatë qeverisjes "Kurti I".

Kraki ka thumbuar edhe Baton Haxhiu, duke thënë se ai kishte dal me idenë që Kosova t'ia falte krimet e luftës, Serbisë, përcjell Bota sot.

"Ju kanë lëshu edhe makiatot", ka shkruar Kraki në një postim në Facebook.

Reagimi i tij i plotë:

A ju kujtohet kur beratat e dritonat na tmerrojshin me kërcënime «amerikane » të Grenell turistit?

Qonu vrap me e kompenzu Serbinë me diçka se ndryshe nuk bën, na thojshin. Batoni pat dalë edhe me idenë që Kosova me ia falë Serbisë krimet. 

Unë çdo ditë me shkrime e intervista oooo çka keni o qyrra që jeni çu peshë me këtë nguti pa asnjë arsye? 

E tash??? Kush ka pas të drejtë?

Analiza ka punë o shok, ju kanë lëshu edhe makiatot.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat