Mytaher Haskuka: Nga sot rrënimi i objekteve pa leje në Kosovë trajtohet si “keqpërdorim detyre

Aktuale

Mytaher Haskuka: Nga sot rrënimi i objekteve pa leje në Kosovë trajtohet si “keqpërdorim detyre

Më: 17 maj 2022 Në ora: 13:32
Mytaher Haskuka

Ish-kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka reguar pas dënimit të tre -ish-zyrtarëve të tij.

“Nga sot rrënimi i objekteve pa leje në Kosovë trajtohet si “keqpërdorim detyre”, ka thënë ai.

“Kosova vend i çudirave.

Vetingu në drejtësi prioritet mbi prioritet”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat