Një gjysh si Isa Mustafa/ Ish kryeministri zhvillon një aktivitet të veçantë në kopshtin e nipit të tij

Aktuale

Një gjysh si Isa Mustafa/ Ish kryeministri zhvillon një aktivitet të veçantë në kopshtin e nipit të tij

Nga: M.L. Më: 27 maj 2022 Në ora: 13:44
Isa Mustafa pran nipit të tij

Ish kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa duket se tani po gjen mjaftueshëm kohë të lirë për ta kaluar me familjen e tij.

Nipat dhe mbesat janë pjesa më e veçantë e jetës së ish kryeministrit.

Ai bashkë me bashkëshorten e tij, ishin pjesëmarrës në Kopshtin ku qëndron nipi i tij Alpi, për t`iu lexuar fëmijëve një libër.

Në përshkrimin e postuar në faqen e kopshtit shkruan:

“Sot kishim për vizitë gjyshërit e Alpit, gjyshen Qefsere dhe gjyshin Isa Mustafa, të cilët lexuan librin "Gjyshërit e mi janë të veçantë"

Image
Postimi në Facebook

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat