Tahiri: Kurti iu tha deputetëve të VV-së mos ta votojnë kurrsesi Trustin: Ja me mu, ja me këta

Aktuale

Tahiri: Kurti iu tha deputetëve të VV-së mos ta votojnë kurrsesi Trustin: Ja me mu, ja me këta

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 12:36
Besnik Tahiri

Besnik Tahiri i AAK-së, thotë se kanë informata se kryeministri Kurti iu ka thënë deputetëve të Vetëvendosjes, të mos e votojnë Trustin me shprehjen ‘ose jeni me mu ose me këta’.

Informatat që kemi është se komunikimi me deputetët tuaj, ka qenë ja me mu ja me këta.

Unë i ftoj deputetët të reflektojnë dhe poashtu shpresoj të reflektoni rreth pagës minimale.

Ju ftojmë të refletkoni rreth situatën në ekonomi”, ka thënë Tahiri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat