Konjufca pret në takim ambasadorin japonez

Aktuale

Konjufca pret në takim ambasadorin japonez

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 13:41
Foto nga takimi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur në takim ambasadorin japonez, Akira Mizutani.

Në këtë takim, mediet janë lejuar të marrin pamje.

Ndërsa nuk është paralajmëruar ndonjë konferencë me gazetarë.

Detajet e mbledhjes nuk janë dhënë më shumë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat