Komandant Remi ‘befason’ me qëndrimin e tij për Donika Gërvallën

Aktuale

Komandant Remi ‘befason’ me qëndrimin e tij për Donika Gërvallën

Më: 5 gusht 2022 Në ora: 06:17
Rrustem Mustafa

Rrustem Mustafa - Remi, pasi më herët ishte munduar t'i dilte në mbrojtje kryeministrit Kurti, duke e konsideruar si veteran të luftës, ai kësaj radhe ka cituar një fjali nga Donika Gërvalla rreth UCK-së.

"Donika Gërvalla: unë ndjehem keq se ka dikush qe mendon se Donika Gervalla ka diçka kundër UÇK-së!

E thënë mirë dhe kjart!", ka shkruar Remi në reagim.

Por pas kësaj kanë plasur komentet poshtë statusit të tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat