Edhe Gani Geci përfshihet në debatin për shami, ironizon keq me kërkesat e Duda Balje

Aktuale

Edhe Gani Geci përfshihet në debatin për shami, ironizon keq me kërkesat e Duda Balje

Nga: A.M. Më: 13 gusht 2022 Në ora: 11:42
Gani Geci

Edhe ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci është përfshirë në debatin për lejimin e mbajtjes së shamisë në shkolla.

Ai përmes një postimi në Facebook ironizoinme kërkesat e deputetes Duda Balje.

“Bazuar në kërkesat e Dudës dhe qysh po shkon trendi pas disa viteve në vend të këngës “Jem Ilira, jem Teuta“, do të këndohet kënga “Jem Amara, kem Samara””, deklaroi Geci, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Bazuar në kërkesat e Dudës dhe qysh po shkon trendi pas disa viteve në vend të këngës “Jem Ilira, jem Teuta“, do të këndohet kënga “Jem Amara, kem Samara”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat