Berisha: 1 miliard për qind më shumë i besoj Grenellit sesa Kurtit

Aktuale

Berisha: 1 miliard për qind më shumë i besoj Grenellit sesa Kurtit

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 23:14
Hisen Berisha

Hisen Berisha – Deputeti i PDK-së, ka thënë se i beson më shumë Richard Grenell se Albin Kurtit. 

Berisha në Prime Time, ka deklaruar se Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, është mashtrues patologjik.

“Unë jam i prirur që t’i besoj amerikanit. 1 miliard për qind më shumë.

Unë i besoj shefit të gjitha shërbimeve amerikane në raport me një person që ka kallë dhe mohu gjithcka në këtë vend…Ky është mashtrues patologjik, që retorikën e ka art”, ka thënë ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat