Persona të maskuar në afërsi të “Lagjes së Boshnjakëve”

Aktuale

Persona të maskuar në afërsi të “Lagjes së Boshnjakëve”

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 23:49
Foto nga vendi i ngjarjes

Disa persona të maskuar janë duke qëndruar në afërsi të “Lagjes së Boshnjakëve” në Mitrovicën e Veriut.

Situata aktualisht është e qetë në këtë lagje të Mitrovicës së Veriut.

Ndryshe, Policia e Kosovës ka vendosur të dërgojë nga sot prezencë më të lartë të policisë, si pasojë e tensioneve që kanë ndodhur gjatë dy ditëve të fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat