Mësohet motivi që çoi në plagosjen e dy personave në Prishtinë?

Aktuale

Mësohet motivi që çoi në plagosjen e dy personave në Prishtinë?

Më: 27 mars 2023 Në ora: 23:53
Foto ilustrim

Dy persona janë plagosur në rrugën “Qamil Hoxha” në Prishtinë.

Njëri nga ta ka pësuar nga mjeti i mprehtë (thikë) ndërkaq tjetri është plagosur nga arma e zjarrit.

Të plagosurit janë O.P, 24 vjeçar dhe D.M, 25 vjeçar.

Jo zyrtarisht klani, merr vesh se si shkak që e ka sjell plagosjen ka qenë një rrahje e cila ka ndodhur para disa ditësh në një lagje periferike, e që ka vazhduar edhe në qendër të kryeqytetit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat