Sot varroset ish kryetari i Rahovecit, Qazim Qeska

Aktuale

Sot varroset ish kryetari i Rahovecit, Qazim Qeska

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 07:34
Qazim Qeska

Sot do të mbahet mbledhje komemorative për ish kryetarin e komunës së Rahovecit, Qazim Qeska.

Mbledhja do të nisë në orën 11:00 në sallën e kuvendit komunal në Rahovec.

“Me rastin e ndarjes nga jeta të ish-Kryetarit të Komunës së Rahovecit, z. Qazim Qeska, nën përkujdesjen e Kryetarit të Komunës, z. Smajl Latifi, organizohet mbledhje komemorative, më 25 shkurt 2024, në orën 11:00, në Sallën e Kuvendit Komunal, në nderim të jetës dhe veprës së tij.”

Qeska do të varroset në orën 14:00, në varrezat e qytetit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat