Ramabaja thirrje Ali Ahmetit për Menduh Thaçin: Largoje nga koalicioni këtë bërllog

Aktuale

Ramabaja thirrje Ali Ahmetit për Menduh Thaçin: Largoje nga koalicioni këtë bërllog

Më: 10 prill 2024 Në ora: 06:54
Sadri Ramabaja

Të martën ka pasur përplasjse të aspër në mes kryetarit të PDSH, Menduh Thaçi dhe analistt Sadri Ramabaja.

Në këtë mënyrë është përmbyllur emisioni, në fjalën e fundit, Ramabaja i bëri thirrje Ali Ahmetit që ta largojë nga koaliconi Menduh Thaçin të cilin e quajti “bërllog”

Po shpresoj që qytetarët që kanë ndjekur në Maqedoni e kanë parasysh që çfarë kali i trohës i ka hyrë në koalicion. Unë i bëjë thirrje ish-mikut tim Ali Ahmeti që ta largojë këtë bërllog sepse e dëmton keq”, ka thënë Ramabaja.

Ofendimet e shumta në mes Thaçit dhe Ramabajës ishin të pandalshme, me akuza të rënda që janë pjesë e UDB-së.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat