Kosova në masa, Serbia jo/ Basha, evropianëve: Prej kur standardi i dyfishtë na qenka vlerë evropiane?!

Aktuale

Kosova në masa, Serbia jo/ Basha, evropianëve: Prej kur standardi i dyfishtë na qenka vlerë evropiane?!

Nga: A.SH Më: 28 maj 2024 Në ora: 19:10
Dimal Basha

Deputeti i Vetëvendojes, Dimal Basha iu ka drejtuar evropinanëve, duke thënë se prej kur standardi i dyfishtë na qenka vlerë evropiane?

Sipas tij, Kosova është ende nën masa veç pse i dërgoi kryetarët në veri, kurse Serbia dërgoi terroristë në Kosovë dhe Serbia nuk ka asnjë masë.

Postimi në Facebook:

Kosovës masa vetëm pse i dërgoj kryetarët e komunave në veri!

Serbia dërgoi terroristë, ende asnjë masë ndaj saj!

A mundeni me ua shpjegu qytetarëve, prej kur standardi i dyfishtë na qenka vlerë evropiane?!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat