Osmani takohet me drejtoreshën e korpusit për paqe të SHBA-së

Aktuale

Osmani takohet me drejtoreshën e korpusit për paqe të SHBA-së

Më: 29 maj 2024 Në ora: 16:42
Pamje nga takimi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim Drejtoreshën e Korpusit për Paqe (Peace Corps) të SHBA-së, Carol Spahn.

Osmani e Spahn kanë diskutuar për baskëpinimin mes Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Pas takimit, presidentja Osmani e drejtoresha Spahn do të mnajnë një konferencë për media.

Gazeta do t'ju mbaj të informuar

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat