Krasniqi: Një ditë e madhe, një ditë e rëndësishme

Boksi

Krasniqi: Një ditë e madhe, një ditë e rëndësishme

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 12:09
Krasniqi: Një ditë e madhe, një ditë e rëndësishme

Legjenda e boksit shqiptar, Luan Krasniqi, ka uruar Kosovën për ditën e Pavarësisë.

Kosova, sot më 17 Shkurt, feston 13-vjetorin e shpalljes shtet të pavarur, demokratik dhe sovran.

Me rastin e kësaj dite të madhe për shtetin e Kosovës një mesazh urimi e ka dhënë edhe ish-boksieri nga Juniku.

“Kosovë, gëzuar ditën e Pavarësisë!

Sot 13 vjet më parë Kosova fitoi pavarësinë. Një ditë e rëndësishme. Një ditë e madhe”, ka shkruar Krasniqi në faqen e tij zyrtare në “Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat