Kampioni i botës në uniformë, uron Kosovën

Boksi

Kampioni i botës në uniformë, uron Kosovën

Nga: K.G. Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 14:12
Kampioni i botës në uniformë, uron Kosovën

Kampioni i botës, Haxhi Krasniqi, uron 13 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Junikasi është krenar për këtë ditë të madhe, të shtetësisë së Kosovës.

Djaloshi i artë në uniformë të ushtrisë së Kosovës uron shqiptarët e Kosovës.  

Image

“Urime 13 vjetori i pavarësisë Kosovë”, ka shkruar  Krasniqi në profilin e tij në facebook.

Krasniqi është kampion në versionin WBA, në kategorinë gjysmë të rëndë dhe në versionin IBO.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat