Kjo është data kur zhvillohet meçi mes Conor McGregor përballë Dustin Poirier

Boksi

Kjo është data kur zhvillohet meçi mes Conor McGregor përballë Dustin Poirier

Më: 3 prill 2021 Në ora: 08:29
Conor McGregor përballë Dustin Poirier

Tashmë është zyrtare, meçi ndërmjet Conor McGregor dhe Dustin Poirier do të zhvillohet për herë të tretë më 10 korrik të këtij viti.

Dustin Poirier e kishte nënshkruar kontratën më herët, kurse gjëja e vetme qe mungonte ishte nënshkrimi i Gregorit, i cili në çdo rast ka shprehur dëshirën e tij për këtë ndeshje në MMA.

Më 24 janar, McGregor ishte mposhtur nga Dustin Poirier.

I cili iu kishte revanshuar për humbjen që irlandezi ia kishte shkaktuar shtatë vite.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat