Marku: Më futni në një dhomë me personat që flasin keq për mua

Boksi

Marku: Më futni në një dhomë me personat që flasin keq për mua

Më: 22 prill 2021 Në ora: 13:42
Marku: Më futni në një dhomë me personat që flasin keq për mua

Boksieri shqiptar, Florian Marku, ka bërë një postim interesant në rrjetet sociale.

Boksieri nga Lushnja ka një kërkesë interesante për personat që po flasin keq për të.

28-vjeçari ka kërkuar që të futet në një dhomë me ta.

“Më futni në një dhomë me personat që flasin keq për mua dhe do e shihni se sa miqësor do të jenë” – ka shkruar Marku në “Twitter”..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat