Sportisti me pamje të çuditshme 

Boksi

Sportisti me pamje të çuditshme 

Nga: K.G. Më: 22 prill 2021 Në ora: 14:48
Sportisti me pamje të çuditshme 

Një nga luftëtarët më të mirë MMA në Evropë, çeki Jiri Prochazka, befasoi shumë me imazhin e tij të ri.

28-vjeçari zgjodhi një model flokësh që nuk shihet shpesh në botën e sporteve dhe nuk ka dyshim që pamja e tij do të tërheqë shumë vëmendjen e publikut.

Ka tashmë komente të shumta në rrjetet sociale në lidhje me pamjen e tij të re, dhe shumë pretendojnë se ai tani duket si Tong Po, kundërshtari frikësues i Jean-Claude Van Damme në serialin (filmin) e kick-boksierit, kur ai u luajt me aktorin maroken Michel Kissey.

Një frizur e çuditshme e këtij sportisti, që shumëkënd po e lë pa koment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat