Wilder – Fury, zhvillohet takimi i tyre i parë “sy me sy” - kjo gjë e papritur ndodhi

Boksi

Wilder – Fury, zhvillohet takimi i tyre i parë “sy me sy” - kjo gjë e papritur ndodhi

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 09:27
Wilder – Fury

Tyson Fury dhe Deontay Wilder janë takuar “sy me sy” mbrëmë para ndeshjes së tretë.

Ata u takuan rreth 5 minuta, por nuk i thanë dot asnjë fjalë njëri-tjetrit.

Meçi mes tyre zhvillohet me 24 korrik në Las Vegas, me meçin që pritet të jetë i shoqëruar me tifozë.

Trajneri i Wilder tha se do të jetë një natë e tmerrshme për Furyn, kurse bokseri britanik tha se do të jetë ai që do të triumfojë përsëri.

Deontay Wilder mbajti ndëgjeuset të vendosura dhe nuk u përgjigj në asnjë pyetje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat