Lajm i hidhur, boksieri humb jetën pasi e lë zemra

Boksi

Lajm i hidhur, boksieri humb jetën pasi e lë zemra

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 09:12
Lajm i hidhur, boksieri humb jetën pasi e lë zemra

Gazeta The Sun shkruan se një 16-vjeçar ka ndërruar jetë duke u larë në lumë me shokët e tij.

Bëhet fjalë për boksierin Frank Varey i cili vetëm pak momente para se të gjente vdekjen kishte postuar në rrjetet sociale duke u larë se bashku me shokët e tij ne lumin Dee në Cheshire të Anglisë.

 16-vjeçari kishte filmuar shokët e tij të cilët zhyteshin me radhë në lumë dhe fatkeqësisht radha e tij kishte qenë edhe momenti i fundit i jetës së tij.

Image

Autoritetet britanike kishin bërë thirrje kohët e fundit që njerëzit të shmangnin larjen në lumenj, pasi ishte e rrezikshme për shkak të temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat