Do të mbahet turneu memorial “Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj"

Boksi

Do të mbahet turneu memorial “Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj"

Nga: K.G. Më: 9 shtator 2021 Në ora: 13:13
Do të mbahet turneu memorial “Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj!

Në Klinë do të mbahet turneu i boksit në nderim të dëshmorëve.

Organizatorët po i bëjnë të gjitha përgatitjet e duhura për turneun që do të mbahet në fund të shtatorit.  

“KBO Dukagjini nga Klina, me 29 shtator, organizon turneun e boksit memorial kushtuar dëshmorëve Sylë, Idriz dhe Milazim Balaj.

Matja zyrtare nga ora 11-12 ora.

Duelet fillojnë nga ora 15.00 në Palestrën e sporteve ‘Adem Jashari’ në Klinë”, njofton Federata e Boksit e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat