Boksieri shqiptar ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi!

Boksi

Boksieri shqiptar ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi!

Nga: K.Goca Më: 23 shtator 2021 Në ora: 15:31
Boksieri shqiptar ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi!

Temperaturat ndizen mes boksierit shqiptar Florian Marku dhe Maxi Prodan.

Për një moment eskalon situata, u desh ndërhyrja e sigurimit.

Marku dhe Prodan ndeshen me 25 shtator, një meç që pritet me padurim.  

Image

Megjithatë ai më pas është nxjerrë jashtë nga sigurimi.

"Unë flas shumë, por mundem shumë më mirë, dhe ju do ta shihni të shtunën", ka thënë Marku.

Prodan u përgjigj: "Unë nuk flas shumë si Floriani, por do të shohim të shtunën.

"Marku, ti je askush. Ti po vjen nga një sport tjetër. Unë do të të tregoj se çfarë është boksi të shtunën", tha Prodam.

Marku reagoi me zemërim, duke thënë: "Ne mund të luftojmë këtu nëse doni?

Marku u tërhoq nga siguria pasi goditi Prodanin.

"Le të luftojmë këtu. Eja, ne luftojmë këtu".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat